O mnie

Relacje między adwokatem a klientem oparte są na zaufaniu, dlatego też przedstawiam kilka informacji na mój temat.

Kim jestem?

Jestem absolwentką prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Studia zwieńczyła obrona pracy magisterskiej o tytule: ‘Prawnokarna reakcja na przestępczość stadionową. Aspekty materialne i procesowe’. W latach 2018- 2021 odbyłam aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Krakowie, zakończoną państwowym egzaminem adwokackim oraz wpisem na listę adwokatów Krakowskiej Izby Adwokackiej. Posiadam uprawnienia do reprezentowania klientów przed wszystkimi sądami powszechnymi i administracyjnymi na terenie RP, a także przed Sądem Najwyższym.
W swojej codziennej praktyce pomagam przedsiębiorcom w tworzeniu i audycie dokumentów prawnych do firm (umowy, regulaminy, RODO), natomiast osoby fizyczne wspieram w sporach sądowych w sprawach karnych, cywilnych i rodzinnych.

Prywatnie interesuję się tematyką true crime oraz piłką nożną, jestem kibicem Wisły Kraków oraz Realu Madryt

Moja Kancelaria mieści się w Krakowie, natomiast oprócz usług stacjonarnych oferuję również usługi online, co w świetle pandemii i innych życiowych sytuacji uniemożliwiających osobiste spotkanie, pozwala na uzyskanie koniecznej pomocy prawnej.

W mojej pracy cechuje mnie:

1

Profesjonalizm

2

Zaangażowanie

3

Szczerość

Rozpocznijmy współpracę